Tento týden jsme spustili web Pilates PRO, kde majitelka společnosti a zároveň jedna z lektorek cvičí dnes velmi oblíbený pilates. Když nás p. Veronika oslovila, chtěla skvělý moderní design, přehledný a plně responzivní web. Součástí zadání bylo také navrhnutí korporátního designu od loga, vizitky, permanentky až po cover na profil facebooku.

 

Tak jak to děláme vždy v LD agency, prvním krokem byla analýza. Začali jsme si tedy s majitelkou povídat o lekcích, kdo na ně chodí, jak to funguje, zda se zákazníci vracejí, co se řeší za problémy a naopak, co klienty nejvíce baví a co vyhledávají. Z tohoto množství informací jsme museli vybrat to opravdu důležité a začali jsme rozkreslovat strukturu webu s jednotlivými body, co na které podstránce bude.

Zatímco se začal tvořit obsah a wireframy jednotlivých podstránek, pracovali jsme na prvních konceptech loga a korporátního designu. Věděli jsme, že klíčové bude správně vybrat barevné schéma, které musí být svěží a představovat zdravý životní styl. Volbou byla teda sytě zelená, která dodala webu neskutečnou svěžest.

 

web-pilates

 

Převlékání:

Naše zelená byla tedy vybrána, nyní byl úkol, aby vše dohromady ladilo a zde se nám vyskytla menší překážka v podobě fotky. S tím jsme si ale také poradili a slečnu jsme virtuálně převlékli do zelené :-).

 

Snímek obrazovky 2016-02-03 v 13.07.45

 

Pár technických:
Web pohání redakční systém WordPress spolu s rezervačním systémem společnosti Supersaas. Web je plně responzivní, takže klientky mohou pohodlně na web chodit i z mobilních zařízení. Web je spuštěn a můžete se na něj podívat zde. 

 

Co o nás napsali:

“Práce s LD agency mě velmi těšila. Výborná komunikace, skvělý kolektiv, který je ve svém oboru nejlepší. Jsem Vám vděčná za vyobrazení svých myšlenek, za kreativní návrhy, skvělou editaci slohových prací a nekonečnou pozitivní energii.”

Moc Vám děkuji  
www.pilatespro.cz

 

Podívejte se jak jsme pekli web dorty na míru:
http://ldagency.cz/jak-jsme-udelali-web-dorty-na-miru/