Podle zákona máte nárok při objednání z eshopu na bezdůvodné vrácení zboží, a to do 14 dnů. A co takhle zboží převzít, vyzkoušet a  poté až zaplatit? Ano i to je možné !

S tímto řešením přišla služba Twisto a jedná se o platební metodu. Služba stojí 39 Kč a funguje podobně jako dobírka. Rozdíl je v platbě. Platíte po vyzkoušení zboží. Pokud jste s výrobkem spokojeni, do 14 dnů produkt zaplatíte. V praxi to funguje tak, že zboží za Vás zaplatí služba Twisto, Vám zboží příjde pomocí kurýrní služby. Pokud Vám produkt nevyhovuje, můžete zboží klasicky do 14 dnů vrátit. Prodejce se pak s Twistem vyrovná.

Twisto se samozřejmě chrání před podvodníky, a proto jako nový zákazník nemáte dovoleno využít tuto službu například při nákupu drahé elektroniky. Služba se takto snaží eliminovat rizika před podvodníky.

twisto

Jak mohu Twistu zaplatit? 
Twisto nabízí hned několik metod placení. Využít můžete klasický bankovní převod, hotovostí na pobočce České pošty, online platební kartou nebo pomocí QR kódu a mobilní aplikace Vaší banky. Více informací se můžete dozvědět na stránkách služby Twisto. 

Kde takovou službu můžete využít? 

Do programu se zapojila už spousta eshopů, mezi nimi jsou internetové obchody:
www.123shop.czwww.vsevyhodne.czwww.urbanstore.czwww.bonami.czwww.rajpradla.cz a další.