Kdo jsme

 

Jsme fullservisová digitální agentura a pracujeme na tvorbě webových stránek a e-shopech na míru.
Tvoříme chytrý a efektivní on-line marketing tak, aby se Vám vložené prostředky co nejvíce zúročily.

Mezi naše klienty patří

S většinou našich klientů spolupracujeme již několik let.

Certifikát

Co děláme

Webdesign

Věděli jste, že návštěvníci si utváří názor na Váš web během prvních pěti setin sekundy? Důvěryhodnost Vašich stránek je ve značné míře ovlivněna jejich vzhledem a atraktivitou. Vytvoříme pro Vás jedinečnou grafiku, která oživí Váš obchod!

Tvorba webu

Váš web postavíme na našem CMS systému, který je přizpůsoben individuálně. Současně se postaráme o vytvoření webdesignu přesně podle Vašich představ.

Tvorba e-shopu

Chcete založit internetový obchod, ale nevíte jak na to? Naši specialisté Vám vytvoří obchod podle Vašich přání s designem a funkcemi, které si sami vyberete. Máte e-shop, ale nefunguje podle Vašich představ? Pomůžeme Vám

SEO

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je nejefektivnější způsob získávání nových návštěvníků z dlouhodobého hlediska. Postaráme se o získání zpětných odkazů, které Vám pomůžou umístit se na předních příčkách ve vyhledávání.

E-mail marketing

Věděli jste, že e-mail marketing je jedním z nejefektivnějších nástrojů online marketingu? S jeho pomocí můžete oslovit Vaše zákazníky a uživatele, kteří Vás již znají. E-mailing Vám zcela zrealizujeme tak, aby byl v souladu s legislativou a Vaše e-maily nebyly vnímány jako spam.

Sociální sítě

Je Vaše firma vidět na sociálních sítích? Pomůžeme Vám s vytvořením firemního profilu na Facebooku, Google +, Instagramu a dalších a s jejich správou. Nastavíme a povedeme Vaše facebookové kampaně v rámci Vašeho rozpočtu.

Copywriting

Věděli jste, že až 61% spotřebitelů s větší pravděpodobností koupí produkt od firmy, která vytváří obsah? Díky našim textům na Vašem webu, sociálních sítích a firemním blogu, si získáváte důvěru svých potencionálních i stálých klientů.

PPC

Nechte nás vytvořit, optimalizovat a spravovat Vaši PPC kampaň. Kampaně průběžně monitorujeme a zasíláme Vám měsíční reporty. Díky tomu máte přehled, jak je kampaň úspěšná a jak je na tom Váš rozpočet.

Šablonová řešení

Nabízí moderní způsob vytvoření webu či e-shopu za nízkou cenu. Z praxe víme, že tato varianta je dostačující pro více jak 70% firem. Pro naše klienty vybíráme z více jak 15 000 šablon, které jsou již všechny responzivní.

Proč my

Co o nás napsali