Kdo jsme

 

Jsme fullservisová digitální agentura a pracujeme na tvorbě webových stránek a e-shopech na míru.
Tvoříme chytrý a efektivní on-line marketing tak, aby se Vám vložené prostředky co nejvíce zúročily.

agentura

Mezi naše klienty patří

S většinou našich klientů spolupracujeme již několik let.

loga

Certifikát

Snímek obrazovky 2015-06-19 v 12.38.22

Co děláme

Webdesign

Věděli jste, že návštěvníci si utváří názor na Váš web během prvních pěti setin sekundy? Důvěryhodnost Vašich stránek je ve značné míře ovlivněna jejich vzhledem a atraktivitou. Vytvoříme pro Vás jedinečnou grafiku, která oživí Váš obchod!

Tvorba webu

Váš web postavíme na našem CMS systému, který je přizpůsoben individuálně. Současně se postaráme o vytvoření webdesignu přesně podle Vašich představ.

Tvorba e-shopu

Chcete založit internetový obchod, ale nevíte jak na to? Naši specialisté Vám vytvoří obchod podle Vašich přání s designem a funkcemi, které si sami vyberete. Máte e-shop, ale nefunguje podle Vašich představ? Pomůžeme Vám

SEO

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je nejefektivnější způsob získávání nových návštěvníků z dlouhodobého hlediska. Postaráme se o získání zpětných odkazů, které Vám pomůžou umístit se na předních příčkách ve vyhledávání.

E-mail marketing

Věděli jste, že e-mail marketing je jedním z nejefektivnějších nástrojů online marketingu? S jeho pomocí můžete oslovit Vaše zákazníky a uživatele, kteří Vás již znají. E-mailing Vám zcela zrealizujeme tak, aby byl v souladu s legislativou a Vaše e-maily nebyly vnímány jako spam.

Sociální sítě

Je Vaše firma vidět na sociálních sítích? Pomůžeme Vám s vytvořením firemního profilu na Facebooku, Google +, Instagramu a dalších a s jejich správou. Nastavíme a povedeme Vaše facebookové kampaně v rámci Vašeho rozpočtu.

Copywriting

Věděli jste, že až 61% spotřebitelů s větší pravděpodobností koupí produkt od firmy, která vytváří obsah? Díky našim textům na Vašem webu, sociálních sítích a firemním blogu, si získáváte důvěru svých potencionálních i stálých klientů.

PPC

Nechte nás vytvořit, optimalizovat a spravovat Vaši PPC kampaň. Kampaně průběžně monitorujeme a zasíláme Vám měsíční reporty. Díky tomu máte přehled, jak je kampaň úspěšná a jak je na tom Váš rozpočet.

Šablonová řešení

Nabízí moderní způsob vytvoření webu či e-shopu za nízkou cenu. Z praxe víme, že tato varianta je dostačující pro více jak 70% firem. Pro naše klienty vybíráme z více jak 15 000 šablon, které jsou již všechny responzivní.

Proč my

proč-my

Co o nás napsali

bojtosova
rekli-o-nas2
pubmeet