Tento týden jsme spustili nový web Dorty Karviná, na kterém jsme makali posledních několik týdnů. Tento web byl pro nás krásnou zkušeností. Pro mladou cukrářku z Karviné jsme vytvořili web na redakčním systému a s webdesignem na míru.

 

dorty-na-miru

 

 

Web pro p. Bojtošovou a její tým prezentuje řadu jejich krásných a hlavně lahodných výrobků, jako jsou dorty na míru, muffiny nebo mini větrníky.

 

Design na míru
Dali jsme si záležet, aby web na první pohled vypovídal o jeho účelu, a tím je ukázat všechny ty krásné sladkosti na fotografiích, které vznikly  ve spolupráci s profesionálním fotografem, který nafotil zákusky ve studiu. Fotografie jsme naplno využili a navrhli webdesign tak, aby vše dohromady ladilo. Web je také responzivní pro tablety. 

 

Snadná editace webu
Web běží na redakčním systému, který jsme doladili tak, aby i běžný uživatel si dokázal web sám editovat podle svých představ. Samotná majitelka cukrářství je běžným uživatelem počítače, a tak jsme k tomu přihlédli i při vývoji redakčního systému.

 

dorty-karvina

 

Správa obrázků ve slideru je velice jednoduchá, intuitivní a hlavně psaná česky pro běžného uživatele. Žádné zkratky či výrazy programátorů. Správce webu si může vybrat libovolný obrázek a také jednoduše nastavit cíl odkazu.

 

Aktuality
Připravili jsme také část webu, kde může p. Bojtošová informovat své zákazníky o novinkách a aktualitách. Vše je v  systému nastaveno tak, aby vkládání samotných příspěvků bylo jednoduché.

 

Rádi byste obdobně vymazelný web? Kontaktujte nás.